En Güncel Biyografi Sitesi, 14 Ağustos 2018

Deniz Bayramoğlu kimdir

 • Ad Soyad: Deniz Bayramoğlu
 • Nereli: Malatya
 • Burcu:


 • Meslekler:
 • Ölüm Tarihi: --

Deniz Bayramoğlu kimdir, CNN TÜRK televizyonunda görev yapmaktadır.

Deniz Bayramoğlu, 1975 yılında Malatya‘da doğmuştur.

1993 yılında İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümünde okumaya başladı, 3 yıl okuduktan sonra eğitimine ara verip gazeteciliğe başladı. Daha sonra 2005 yılında Çevre Mühendisliği Bölümü’nde tekrar okumaya başladı.

1999 – 2000 arasında Yeni Binyıl‘da finansal haber editörü olarak çalıştı. Demokrasi, Sabah Gazetesi ve Yeni Yüzyıl Gazetesi’nde muhabirlik yaptı. Liberal Bakış ve Gündem Gazeteleri’nde editör olarak çalıştı.

CNN TÜRK televizyonunda önce borsa yorumcusu olarak görev yaptı. Daha sonazırlayıp sundu.

2008-2009 yılı döneminde 12-14 Güncel isimli programı Pelin Çift ve Alp Özgen‘le birlikte sundu. 2009 yılının Eylül ayından itibaren hafta içi her gün saat 09:00’da ekrana gelen Parametre’yi sundu.

Deniz Bayramoğlu, hali hazırda CNN TÜRK televizyonunda hafta içi her gün Semiha Şahin ile birlikte Güne Merhaba programını sunuyor.

Deniz Bayramoğlu, Habertürk kanalı haber spikeri Ece Üner ile 6 Şubat 2013 tarihinde Roma’da evlendi.

Deniz Bayramoğlu kimdir

Etiketler

Deniz Bayramoğlu kimdir biyografisi toplam 11.397 kez okundu. Bugün ise 0 kez okundu.

Yorumlar

 1. Bilge Gürsel dedi ki:

  Gündem Özel programındasına deniz bayramoğlunu son derece başarılı buluyorum konuklarıyla konulara vakıf olarak sohbet yapıyor sordugu SORULAR ve on onlara konuşma hakkı tanıması laflarını kesmeden dinlemesi bizim de konuyu anlamamıza yardımcı oluyor başarılar diliyorum

 2. Ahmet EROL dedi ki:

  Bilgili Akıllı başarılı,işini eni iyi yapan insanların başında geliyor,uzun yıllardır takip ediyorum,Gündem Özel programında hayranlığım bir kat daha arttı kendisine,ilerde mesleğinde çok önemli yerlere geleceğine inanıyorum,Ülkenin önemli değerlerinden birisi,sağlık ve huzur dilerim sevgiler.

 3. FERYAL AYDEMİR dedi ki:

  bayramoğlu bu kadar kültüre bilgiye nasıl sahip oldunuz çok merak ediyorum…..karşınızda işinin uzmanları varken bile siz daha çok bilgiye sahipsiniz…..çok başarılısınız..bu kadar çeşitli konular hakkında bilginizi neye borçlusnuz…..

 4. Tansel Örnekoğlu dedi ki:

  şu anda Türkiye nin en bilgilendirici ve seviyeli açık oturum programı…

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.