Müge Anlı kimdir

Ad Soyad: Müge Anlı Doğum Tarihi: 19 Aralık 1973 Nereli: İstanbul Meslekler: Burcu: Yay Yaş: 49

Müge Anlı kimdir, Müge Anlı, Türk televizyon sunucusu ve gazeteci 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Babası İhsan Anlı’dır.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde yaptı.

Kanal D ekranlarında Şenay Düdek‘le beraber “Dobra Dobra” adlı magazin proğramı yaptılar. Bu program ile de büyük ses getirdi. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Şenay Düdek Cenk Eren‘le FOX’ta, Müge Anlı ise Pakize Suda‘yla Kanal D’de devam etmiştir. Daha sonra ATV ekranlarında Tatlı-Sert isimli bir programın sunuculuğunu yaptı.

2010 sezonunda ATV’de; yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişilerin konuk edildiği “Müge Anlı ile Mektubunuz Var” adlı programı hazırladı ve sundu.

2017 senesi ile birlikte ATV’de Tatlı Sert programi ile devam eden Müge Anlı sabah kuşağının en popüler programı arasında yer almaya devam ediyor.

Müge Anlı, 1993 yılında gazeteci Burhan Akdağ ile evlendi, 2008 yılında boşandı. Lidya adında bir kızı vardır.

2019 yılında ATV’de yayınlanan Güven Bana isimli yarışma programını sunmaktadır. Güven Bana yarışması Müge Anlı’nın sunumuyla atv ekranlarında yayınlandı.Güven üzerine dayalı bir yarışma programı olan Güven Bana’nın ödülü tam 1 Milyon TL.

Müge Anlı fotoğrafları

Güncelleme: 1 Temmuz 2019.

İlgili Makaleler

Müge Anlı hakkında ziyaretçi yorumları

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu