Maddie Ziegler kimdir

Ad Soyad: Maddie Ziegler Doğum Tarihi: 30 Eylül 2002 Nereli: ABD Meslekler: Ölüm Tarihi: --

Maddie Ziegler kimdir, Sia Kate Isobelle Furler‘ın ‘Elastic Heart’ şarkısına çekilen klipte ettiği dans ile tüm dünyayı kendine hayran bırakmış ve popülerleşmiştir.

Maddie Ziegler, 30 Eylül 2002 tarihinde ABD, Pensilvanya, Pittsburgh’da doğmuştur. Tam adı Madison “Maddie” Nicole Ziegler’dir. Annesinin ismi Melissa Gisoni, babası Kurt Ziegler’dir. Annesi ve babası, 2011’de boşandılar. Annesi daha sonra Greg Gisoni ile evlendi. Mackenzie adında bir küçük kız kardeşi vardır ve Ryan ile Tyler adında ikiz olan kardeşi vardır. 3 yaşından beri dans eden ve 40 kilo olan Maddie Ziegler, dansçılık yapmakta ve en büyük hayali Broadway‘de dansçı yada koreografici olmaktır.

Maddie Ziegler, ABD‘de yayınlanan ‘Dance Moms’ adlı çocuk dans yarışmasına katıldı. Burada tanınınca Sia Kate Isobelle Furler‘ın 2013 yılında “Elastic Heart” adlı şarkısının klibinde oynamak için Los Angeles‘a gitti.

Maddie Ziegler, 2013 yılında Sia Kate Isobelle Furler‘ın ‘Elastic Heart’ şarkısına çekilen klipte Shia LaBeouf ile ettiği dans ile tüm dünyayı kendine hayran bırakmış ve popülerleşmiştir. Daha sonra yine 2014 yılında “Chandelier” ve “Big Girls Cry” ve 2016 yılında “The Greatest” kliplerinde dans etti.

2017 yılında “The Book of Henry” adlı filmde Naomi Watts, Sarah Silverman ile birlikte rol aldı.

Filmleri :
2017 – The Book of Henry (Christina Sickleman) (Sinema Filmi)
2016 – Ballerina (Camille Le Haut) (Sinema Filmi)
2015 – Homework & Hidden Talents (Shelby) (Tv Dizisi)
2015 – Austin & Ally (Shelby) 1bölüm (Tv Dizisi)
2012 – Drop Dead Diva (Young Deb) 1bölüm (Tv Dizisi).

İlgili Makaleler

Maddie Ziegler hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu