Emel Erdemanar kimdir

Ad Soyad: Emel Erdemanar Doğum Tarihi: 17 Ocak 1988 Nereli: Damman, Suudi Arabistan Meslekler: Ölüm Tarihi: --

Emel Erdemanar kimdir, Emel Erdemanar, , 17 Ocak 1988 tarihinde Suudi Arabistan’ın Damman şehrinde doğmuştur. 13 yaşında ailesiyle Türkiye’ye dönüş yapmıştır. İstanbul’da ikamet etmektedir. Üniversitede öğrenim hayatına devam etmektedir. Ortaokul ve lise yıllarında basketbol oynayan Emel Erdemanar, geçirdiği sakatlık dolayısıyla basketbolu bırakıp yüzme sporuna devam etmiştir. Modern Pentatlonda Türkiye üçüncülüğü vardır.

2010 yılından beri profesyonel mankenlik mesleği ile uğraşmaktadır. Emel Erdemanar Modellik serüvenine 2010 yılında Türkiye’nin en güzel bayanının seçildiği “Miss Turkey” yarışması ile başladı. Bu dönemde birçok fotoğrafçı ve modacı ile tanışarak buralara kadar gelmiştir.

2012 yılında katıldığı, Eskişehir’de düzenlenen “Idol of Models” yarışmasında birinci olmuştur.

Emel Erdemanar, fiziğini korumak için hergün spor yaparken, yüzmeyi ve uzun koşular yapmayı tercih ediyor. En sevdiği renk ise Beyaz, çünkü kendi gibi doğal bir renk olduğuna inanıyor. 1.76m. boyunda olan Emel Erdemanar, 54 kilo ve 90-60-90 ölçülerindedir.

2011 yılında Ajda Pekkan‘ın “Arada Sırada” klibinde oynamıştır. Bugüne kadar bir çok klip ve reklam filminde yer aldı. Bunun dışında ayrıca Gucci, Armani ve Arzu Kaprol gibi önemli markaların da modelliğini yapmıştır.

Survivor Emel Erdemanar, 2013 yılında Panama’da yapılan, Acun Ilıcalı‘nın Hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarışacak.

İlgili Makaleler

Emel Erdemanar hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu