Aslı İnandık kimdir

Ad Soyad: Aslı İnandık Doğum Tarihi: 1989 Nereli: İstanbul Meslekler: Ölüm Tarihi: --

Aslı İnandık kimdir, 2017 yılının Nisan ayında Güldür Güldür Show’un 131. bölüm itibariyle kadrosuna dahil oldu.

Aslı İnandık, 1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümünden mezun oldu. Ana sanat dalı çello, zorunlu enstrümanı ise piyano olmak üzere 4 sene müzik eğitimi aldı. 2007 yılında Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümü’nde öğrenime başladı. Burada çello ve piyano öğrenimine 4 sene daha devam etti ve 2011 yılında mezun oldu. 2012 yılında başladığı Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro /Oyunculuk Bölümünde öğrenim görmeye başladı. 2014 yılında öğrenimine ara verdi.

Aslı İnandık, 2011 yılında Ankara Devlet Tiyatrosu’nda sahnelenen Arthur Miller‘ın “Orkestra” adlı oyununda rol aldı. İnternet, tv, dublaj ve sinema projesinde yer aldı.

Aslı İnandık, 2013 yılında açtığı Youtube kanalı aracılığıyla fenomen oldu. Yarattığı ilginç tiplemelerle büyük bir takipçi kitlesine ulaşan Aslı İnandık, Biz Bir Aileyiz adlı skeçte İşte Benim Stilim yarışmasıyla tanınan Bahar Candan‘ın taklidini yaptı.

Gülse Birsel‘in araması ile Gülse Birsel‘in senaryosunu yazdığı, yönetmenliğini Jale Atabey‘in yaptığı ve Altan Erkekli, Gupse Özay, İrem Sak, Sarp Apak, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Hasibe Eren, Rutkay Aziz, Beyazıt Öztürk, Öner Erkan, Derya Karadaş, Gönül Ülkü Özcan gibi isimlerin kadrosunda bulunduğu Yalan Dünya dizisinin sonlarına doğru rol alma fırsatı yakaladı.

Aslı İnandık Star TV dizisi Yıldızlar Şahidim’de Canan Ergüder, Mesut Akusta, Berk Cankat, Özge Gürel, Yılmaz Gruda, Özgür Emre Yıldırım gibi oyuncularla birlikte rol alıyor.

Aslı İnandık, 2017 yılının Nisan ayında Güldür Güldür Show‘un 131. bölüm itibariyle kadrosuna dahil oldu.

Aslı İnandık aynı zamanda Piyano ve çello dersleri de vermektedir.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2017 – Yıldızlar Şahidim (Feraye)(TV Dizisi)
2017 – 2018 – Güldür Güldür Show (Tv. Programı)
2015 – Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat çok (Buket)(Sinema Filmi)
2014 – Yalan Dünya (TV Dizisi)
2013 – BKM Güldür Güldür (Gülşen) (TV Dizisi)

İlgili Makaleler

Aslı İnandık hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu