Abdullah Kavukcu kimdir

Ad Soyad: Abdullah Kavukcu Doğum Tarihi: 1973 Nereli: Erzincan Meslekler: Ölüm Tarihi: --

Abdullah Kavukcu kimdir, Abdullah Kavukcu, 1973 yılında Erzincan‘da doğmuştur. İlkokulu ve ortaokulu Erzincan’da okuduktan sonra kazandığı Anadolu Lisesinde okumak için İstanbul’a geldi. Aynı zamanda ticareti öğrenmesi için babasının açtığı markette çalıştı. Daha sonra Kapalıçarşı’da ticari yaşamına devam etti.

Kapalıçarşı’da edindiği ticari deneyimleri so yatırımlarla adından söz ettirmeye başlayan Abdullah Kavukcu’nun ismi o yıllarda iş hayatında yakaladığı başarılar ile anılmaya başladı.

Abdullah Kavukcu; 2002 yılında Haluk Okutur ve Mehmet TARAKCI ile birlikte Simit Sarayını kurdu. 2009 yılında yeni bir yatırım olarak Türkiye’de ilk kez otoban Avm projesini gerçekleştirerek Parkshop Avm’yi hizmete açtı.

2012 yılında Simit Sarayı İcra Kurulu Başkanlığı görevini üstlenen Abdullah Kavukcu aynı zamanda Kavukcu Grup Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmekte, şirket bünyesindeki inşaat, gıda, yönetim ve danışmanlık gibi farklı is kollarıyla da faaliyet göstermektedir.

Evli ve iki çocuk babası olan Abdullah Kavukcu iş hayatının yanı sıra farklı sosyal sorumluluk projelerinde de yönetici olarak yer almaktadır.

Abdullah Kavukcu, 3 Temmuz 2011 tarihinde SKY Türk spikeri İlkin Ündeş ile a evlendi. 2 çocukları vardır.

İlgili Makaleler

Abdullah Kavukcu hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu