Pippa Middleton kimdir

Ad Soyad: Pippa Middleton Doğum Tarihi: 06 Eylül 1983 Nereli: İngiltere, Reading Meslekler: Ölüm Tarihi: --

Pippa Middleton kimdir, Pippa Middleton; sosyetik, parti organizatörü, ve, Prens William ile evlenen Cambridge Düşesi Kate Middleton‘nun kız kardeşidir.

Pippa Middleton 6 Eylül 1983 ‘de Reading, Berkshire’da doğdu.

Middleton’ın babası Michael Francis eski bir havayolu yetkilisi ve harekât memuru, annesi ise Carole Elizabeth Goldsmith ise eski bir havayolu hostesi. Biri kız (Kate Middleton) diğeri erkek ( James )olmak üzere iki kardeşi var. Pippa ‘nın ailesi 1987 yılında kurduğu Party Pieces adındaki parti malzemeleri satan şirket sayesinde başarılı bir ticari girişime imza atmış. Aile, iş dolayısıyla 1984-86 arasında Michael Middleton’ın işi dolayısıyla Ürdün’de yaşadı.

27 yaşındaki Pippa, ablası gibi bir İskoç üniversitesinde okudu. Ama Kate’in okulu St. Andrews yerine Edinburgh’u tercih etti.

Gerçek adı Philippa Charlotte ” Pippa ” Middleton . Adının kısaltması Pippa’nın kullanılmasından hoşlanmıyor. Philippa diye hitap e

Ablasının kraliyet düğününde nedimelik yaptı.

Chelsea gecelerinde dışarıya çıkmayı seviyor. Virgin Havayolları’nın patronu Richard Branson’ın kızı Holly ile eğlenmeye gittiğinde siyah stilettoları, sade kokteyl elbiselerini, bronzan ve koyu göz makyajını tercih ediyor.

Üniversiteden mezun olduktan sonra aile şirketinde çalışmaya başladı. Bir yandan da aylık dergileri The Party Times’ı çıkarıyor.

İlgili Makaleler

Pippa Middleton hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu