Noah Ringer kimdir

Ad Soyad: Noah Ringer Doğum Tarihi: 18 Kasım 1997 Nereli: Dallas, Texas, A.B.D. Meslekler: Ölüm Tarihi: --

Noah Ringer kimdir, Aynı adı taşıyan başarılı animasyon serisinden uyarlanan Avatar; The Last Airbender adlı sinema filminde, filme adını veren Avatar Aang karakterini canlandıran A.B.D.’li genç sinema oyuncusu. Rol aldığı ilk sinema filmi ile Holywood yıldızları arasına girmeyi başaran Ringer’ın gelecekteki projeleri arasında Cowboys & Aliens bulunmakta.

Noah Andrew Ringer, 18 Kasım 1997 tarihinde, Dallas, Texas, A.B.D.’de dünyaya geldi. Çok genç yaşalarından itibaren tekvando sporu ile uğraşan ve henüz 12 yaşındayken siyah kuşak sahibi olmayı başaran Ringer, ayrıca pek çok Uzakdoğu dövüş silahını başarıyla kullanmaktaydı.

Avatar animasyon dizisinin büyük bir hayranı olan Ringer, Paramaunt Pictures’ın film uyarlama seçmeleri açtığını duyunca evde kaydettiği ve ağırlıklı olarak dövüş becerilerini sergilediği bir videoyu şirkete gönderdi ve de yapılan seçmeler sonucunda başrol için uygun olduğu kanısına varıldı. Usta yönetmen M. Night Shyamalan’ın kamera arkasında yer aldığı Son Hava Bükücü filminde Avatar Aang karakterini canlandırarak başrolde yer alan Ringer, bu filmde Nicola Peltz, Jackson Rathbone ve de Slumdog Millionaire filmiyle Altın Küre ödülünü kazanan Dev Patel ile beraber oynama şansını elde etti.

Ringer, Son Hava Bükücü filmindeki rol arkadaşları Nicola Peltz, Dev Patel ve Jackson Rathbone’la birlikte filmi tanıtmak üzere 27 Mart 2010 tarihinde, Nickelodeon Kids Choice Awards törenine katıldı.

Genç oyuncu 2011 yılında gösterime girmesi beklenen Cowboys & Aliens filminde Emmett karakterini canlandıracak.

İlgili Makaleler

Noah Ringer hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu