Mustafa Saral kimdir

Ad Soyad: Mustafa Saral Doğum Tarihi: 1967 Nereli: Trabzon Meslekler: Ölüm Tarihi: --

Mustafa Saral kimdir, Başakşehirspor futbol kulübünün futbol şube sorumlusu asbaşkanıdır.

Mustafa Saral, 1967 yılında Trabzon ilinin Of ilçesinde doğmuştur.

Mustafa Saral,da Refah Partisi Of İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. 1999-2004 tarihleri arasında Fazilet Partisi‘nden Of Belediyesi Meclis Üyesi olarak görev yaptı. Milli Gençlik Vakfı Of İlçe Başkan Yardımcılığı ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yaptı.

Ticaretle uğraşan Mustafa Saral, Kasım 2009 ayında Bilge Saral ile evlendi. 2 çocuğu vardır.

2010 yılında Silivrispor‘un kulüp başkanı görevine geldi. Süper Amatör Küme’den aldığı takımı, 2010-2011 sezonunda şampiyon yaparak bir üst lig olan Bölgesel Amatör Lig’e (BAL) çıkardı. 2011-2012 Futbol Sezonunda da BAL Lig’de de Silivrispor şampiyon oldu ve 18 yıl aradan sonra profesyonel 3.lige çıktı. 2012-2013 sezonunda 3.Lig’de takımı oynattıktan sonra görevinden istifa etti.

2014 yılında yapılan Yerel Seçimlerde Of Belediye Başkanlığı için Ak Parti‘den Aday Adayı oldu. Daha sonra AK Parti Silivri Belediye Meclis Üyesi adayı olarak 30 Mart 2014 ye arasında yer aldı. Mustafa Saral, aynı zamanda AK Parti’den Silivri Belediye Meclis Üyeliği yapıyor.

Mustafa Saral, 2014 yılında Başakşehirspor futbol kulübünün asbaşkanlığına geldi. Aynı zamanda profesyonel futbol şube sorumlusu oldu.

İlgili Makaleler

Mustafa Saral hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu