Melih Özkaya kimdir

Ad Soyad: Melih Özkaya Doğum Tarihi: 1988 Nereli: İstanbul Meslekler: Ölüm Tarihi: --

Melih Özkaya kimdir, “Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

Melih Özkaya, 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. Babası “Var Mısın Yok Musun” yarışmacılarından Metin Özkaya‘dır. Annesi Münevver ve kızkardeşi Melis ile İstanbul’da yaşamaktadır. Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi Bölümü mezunudur. Profesyonel voleybol hayatının yanı sıra 2011 yılında oyunculuk eğitimi de aldı.

Melih Özkaya, İstanbul Büyükşehir Belediyeshayatına adım atmış ve 8 sene bu takımda forma giymiştir. Ardından Tokat Plevne, Tofaş, Diyarbakır, Sivas ve Adana BYZ Algomed Spor voleybol takımlarında forma giymiştir. En son Hatay Payas Belediyespor voleybol takımında forma giydi.

Melih Özkaya, oyunculuk kariyerine 2011 yılında kamera önü eğitimi alarak başladı. 2012 yılında Yer Gök Aşk dizisinin üçüncü sezonunda rol aldı.

Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

10 Şubat 2018 tarihinde Acun Ilıcalı‘nın Tv8 kanalında başlayacak olan “Survivor 2018 All Star” yarışmasında ünlüler kadrosunda Adem Kılıçcı, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan olacak.

Survivor 2018 All Star” yarışmasında gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus olacak.

Melih Özkaya, 8 Mart 2018 tarihinde yarışmalar sırasında belinden yaralandığı için yarışmaya devam edemeyecek duruma gelip doktor tarafından yarışamaz raporu verildiğinden diskalifiye olmuştur.

Filmleri ve Dizileri :
2012 – Yer Gök Aşk 3. Sezon (Konuk oyuncu) (Tv Dizisi)

İlgili Makaleler

Melih Özkaya hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu