Ezgi Ünal kimdir

Ad Soyad: Ezgi Ünal Doğum Tarihi: 1989 Nereli: Isparta Meslekler: , Ölüm Tarihi: --

Ezgi Ünal kimdir, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Ezgi Ünal, 1989 yılında Isparta‘da doğmuştur. Ezgi Ünal aslen Isparta’lı ama 2011 yılından beri İstanbul‘da yaşıyor. Üniversitede Moda tasarım bölümünden mezun olan Ezgi Ünal kıyafetlerini kendi tasarlayıp dikiyor.

1.75 boyunda ve 56 kilo olan Ezgi Ünal , oyunculuk yapıyor. Hobileri şarkı söylemek, dans etmek, resim yapmak… Güleryüzlü, duygusal ve hayalperest biri olduğunu söylüyor. En sevdiği şarkı “Gülümse Kaderine”, en sevdiği şarkıcı Tarkan, en sevdiği çiçekse papatya.

2014 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan “Alabora” yarışmasına katıldı.

Ezgi Ünal, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez‘in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Ezgi Ünal, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Tali ile yarışacak.

İlgili Makaleler

Ezgi Ünal hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu