En Güncel Biyografi Sitesi, 11 Aralık 2017
Beğen 0

Ezgi Ünal kimdir

  • Ad Soyad: Ezgi Ünal
  • Doğum Tarihi: 1989
  • Nereli: Isparta
  • Burcu:


  • Meslekler: ,
  • Ölüm Tarihi: --

Ezgi Ünal kimdir, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Ezgi Ünal, 1989 yılında Isparta‘da doğmuştur. Ezgi Ünal aslen Isparta’lı ama 2011 yılından beri İstanbul‘da yaşıyor. Üniversitede Moda tasarım bölümünden mezun olan Ezgi Ünal kıyafetlerini kendi tasarlayıp dikiyor.

1.75 boyunda ve 56 kilo olan Ezgi Ünal , oyunculuk yapıyor. Hobileri şarkı söylemek, dans etmek, resim yapmak… Güleryüzlü, duygusal ve hayalperest biri olduğunu söylüyor. En sevdiği şarkı “Gülümse Kaderine”, en sevdiği şarkıcı Tarkan, en sevdiği çiçekse papatya.

2014 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan “Alabora” yarışmasına katıldı.

Ezgi Ünal, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez‘in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Ezgi Ünal, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Tali ile yarışacak.

Ezgi Ünal kimdir Ezgi Ünal kimdir biyografisi toplam 1.301 kez okundu. Bugün ise 2 kez okundu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz