Ecem Aka kimdir

Ad Soyad: Ecem Aka Doğum Tarihi: 1990 Nereli: İzmir Meslekler: , Ölüm Tarihi: --

Ecem Aka kimdir, “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Ecem Aka, 1990 yılında İzmir‘de doğmuştur. Aslen İzmirli olan şu an istanbul’da ikamet eden Ecem Aka, Atatürk Meslek Eğitim Merkezinden estetisyen olarak mezun oldu.

2015 yılında yayınlanan 3. Sezon İşte Benim Stilim yarışmasına da katılmış, sıraya alınmış ancak ona sıra gelmeden sezon bitmiştir. İstanbul’da yaşayan Ecem Aka Fashion Week mankenliği yapmaktadır.

Ecem Aka, evlidir ve bir çocuğu vardır. Temel ile Dursun İstanbul’da isimli filmde hemşire rolünde oynadı.

Ecem Aka, 18 Mart 2016 günü vizyona giren, başrollerinde Mustafa Topaloğlu, Oya Aydoğan, Metin Yıldız, Tuğba Ekinci, Alper Rende, Muhlis Asan‘ın oynadığı ve Deniz Denizciler‘in yönetmenliğini yaığı “Türk Lokumu” adlı sinema filminde rol aldı.

Ecem Aka, 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter‘in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak. Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin EnçokSelin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile mücadele edecektir.

Filmleri ve Dizileri :
2016 – Türk Lokumu (Sinema Filmi)
2015 – Temel ile Dursun İstanbul’da (Hemşire) (Sinema Filmi)

İlgili Makaleler

Ecem Aka hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu