Derin Mermerci kimdir

Ad Soyad: Derin Mermerci Doğum Tarihi: 28 Nisan 1981 Nereli: İstanbul Meslekler: Ölüm Tarihi: --

Derin Mermerci kimdir, Magazin dünyasının zengin ve sosyetik insanlarından biridir.

Derin Mermerci, 28 Nisan 1981 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Babasının adı Mehmet Ata Mermerci, Annesinin adı Ender Mermerci‘dir. Yosun ve Tansa adında iki ablası vardır. Sadullah Sefa ve Ahmet Süha Mermerci adında iki amcası vardır. Babası Mehmet Ata Mermerci Türkiye’nin ilk tekstil kuruluşlarından Akfil Tekstil‘in sahibidir. Babası 1992 yılında ölünce geriye 100 milyon dolarlık bir miras bıraktı.

Derin Mermerci, İstanbul’da liseyi Saint Joseph lisesinde okudu,ir yıl orada okudu ve tekrar İstanbul’a dönüp Saint Joseph lisesinden mezun oldu. Sonra da Üniversite için tekrar Amerika’ya gider ve Amerika’da Bryant College’da pazarlama okumuştur. Sonra kaydını Paris‘e aldırır ve ‘Design Marketing’ çalışır.

90’ların ortasıyla beraber Ender Mermerci ve üç kızı, cemiyet sayfalarının baş tacı, sosyete dergilerinin rakipsiz kahramanları oldu. Sadece Türkiye değil, Avrupa ve New York sosyetesi de onlardan sorulmaktadır. Davetler günler-geceler sürer, prenseslerden film yıldızlarına her nevi dünya şöhretiyle ahbaplık kurulur… Harcamalarda sınır tanınmaz, en ünlü markaların en hatırlı müşterisi oldular.

Derin Mermerci bir ara Cem Uzan ve daha sonra da Kaan Urgancıoğlu ile ilişkisi yaşadı. Derin Mermerci en sansasyonel ilişkisini Mehmet Germiyanlıgil ile yaşadı.

Derin Mermerci, 27 Eylül 2013 tarihinde Doğuş Yayın Grubu’nun eski CEO’su Cem Aydın ile evlendi.

İlgili Makaleler

Derin Mermerci hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu