Cumali Akgül kimdir

Ad Soyad: Cumali Akgül Doğum Tarihi: 1985 Nereli: Iğdır Meslekler: Ölüm Tarihi: --

Cumali Akgül kimdir, “Survivor 2018 All Star” Gönüllüler takımının ilk yarışmacısı Cumali Akgül oldu.

Cumali Akgül, Iğdır‘ın Suveren Köyü’nde 1985 yılında doğmuştur.

Cumali Akgül, Survivor 2018 yarışmasına katılabilmek için Iğdır‘dan İstanbul’a 50 günde 1500 km yürüdü ve yürüyüşünü Ekim 2017 ayında tamamladı. Beyazıt Öztürk‘ün “Beyaz Show” adlı programına davet edildi, orada Acun Ilıcalı, Cumali Akgül’ü Survivor’a aldığını açıkladı. Acun Ilıcalı ‘Bu kadar yolu bizim programımız için yürümesi önemli. Ancak tüm Survivor’a katılmak isteyenler bir yerden bir yere mi yürüsün. Böyle de bir çıkmaza girdik. Kendisiyle tanıştım zaten dünya iyisi bir kardeşimiz. Bir daha yürüyen kimseyi kesinlikle almamayı garanti ederek Cumali’yi Survivor’a almaya karar verdik” dedi.

Cumali Akgül, evli ve dört çocuk babasıdır.

10 Şubat 2018 tarihinde Acun Ilıcalı‘nın Tv8 kanalında başlayacak olan “Survivor 2018 All Star” yarışmasında ünlüler kadrosunda Adem Kılıçcı, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan olacak.

Survivor 2018 All Star” yarışmasında gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus olacak.

İlgili Makaleler

Cumali Akgül hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu