Aleyna Eroğlu kimdir

Ad Soyad: Aleyna Eroğlu Doğum Tarihi: 18 Mayıs 1996 Nereli: İstanbul Meslekler: Ölüm Tarihi: --

Aleyna Eroğlu kimdir, “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Aleyna Eroğlu, 18 Mayıs 1996 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. 1,69 cm. boyunda ve 43 kilo olan Aleyna Eroğlu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi 4 yıl okuyarak mezun olmuştur. Ardından Kadıköy Halk Eğitim 2 yıl oyunculuk eğitimi aldı.

Aleyna Eroğlu, 2011 yılında “3 Kafilminde oynamıştır. Mega Menajerlik ile çalışan Aleyna Eroğlu, daha sonra birçok tiyatro oyunu ile son olarak Bir Yaz Gecesi Rüyası isimli filmde rol almış ve bu film ile en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

Aleyna Eroğlu, 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına katıldı. Tv8 ekranlarında yayınlanacak ve sunuculuğunu yine Öykü Serter‘in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak. Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Aylin EnçokSelin Ençok kardeşler, Çağla Şen, Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik, Ecem Aka, Melek Özçağan, Nazlı Karataş, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Yağmur Gürgen ile mücadele edecektir.

Filmleri ve Dizileri :
2011 – 3 Kadın 3 Kader (Sinema Filmi)
TİYATRO – SİNEMA
Bahar Noktası- Puck (Yardımcı Rolde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü)
Üzgünüm Leyla- Leyla
Babaannem Yüz Yaşında – Marta
İnternet Zizi – Zizi

İlgili Makaleler

Aleyna Eroğlu hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu