En Güncel Biyografi Sitesi, 24 Mart 2017
Beğen 0

Chloe Loughnan kimdir

  • Ad Soyad: Chloe Loughnan
  • Doğum Tarihi: 1992
  • Nereli: Blackrock köyü, Cork City, İrlanda


  • Meslekler:
  • Ölüm Tarihi: --

Chloe Loughnan kimdir, Şarkıcı Serdar Ortaç ile evlidir.

Chloe Loughnan, 1992 yılında İrlanda‘da Cork City’e bağlı Blackrock köyünde doğmuştur. Annesi Lucy Loughnan, babası Jason Loughnan’dsi Gazetecilik bölümünü yarıda bıraktı. Üniversite eğitimi sırasında Paris‘te bulunan bir mankenlik ajansı tarafından modellik teklifi alarak Fransa‘ya davet edildi bu nedenle eğitim hayatına devam edemedi.

Paris’te modellik yaparken daha sonra 2011 yılında ziyaret için geldiği İstanbul‘da ve Cengiz Abazoğlu defilesinden sonra Serdar Ortaç ile tanışarak yaşadığı ciddi ilişkinin ardından İstanbul‘da kalmaya karar verdi.

Chloe Loughnan, şarkıcı Serdar Ortaç’ın kliplerinde de rol aldı.

Türkiyede bir balık restoranı işletmektedir.

2014 yılında Kenan Çoban, Hakan Boyav ve Ali Sürmeli‘nin başrollerde oynadığı “Beyaz Karanfil” adlı dizide Berrak karakterini canlandırdı.

Chloe Loughnan, 6 Haziran 2014 tarihinde şarkıcı Serdar Ortaç ile evlendi. Nikahını Mustafa Sarıgül‘ün oğlu Şişli Belediyesi Başkan Vekili Emir Sarıgül kıydı.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel‘in yapacağı Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasında; Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan oturacak.

Fimleri ve Dizileri :
2014 – Beyaz Karanfil (Berrak) (TV Dizisi)

Chloe Loughnan kimdir

Etiketler

Chloe Loughnan kimdir biyografisi toplam 1.104 kez okundu. Bugün ise 1 kez okundu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz