Yusuf Aktaş – Reynmen Kimdir? Nereli?

Ad Soyad: Yusuf Aktaş Doğum Tarihi: 1995 Nereli: İstanbul Meslekler: Burcu: Yay

Yusuf Aktaş (Reymen) kimdir, Vlogger, ünlü youtuber Reynmen gerçek adıyla Yusuf Aktaş hakkında hayatı, nereli? Kaç yaşında? Burcu ne? Biyografisi? gibi hakkında tüm bilinmeyenleri merak edilen bilgiler.

Youtuber, Radyo ve televizyonculuk öğrencisi, meşhur video platformu Youtube üzerinden yayınlanmış olan videolarının her biri milyonlarca izlenme başarısı elde etmiştir. 30 Temmuz 2018 yılında Gece Gelir Hüzün isimli şarkısı ile ilgileri üzerine çeken Yusuf Aktaş’ı bir çok kişi Reynmen zannetmiştir.

1995 senesinde İstanbul Bağcılar’da dünyaya gelmiştir. Bir kardeşi ve bir ablası vardır. Babasının ismi Rahmi, annesinin ise Nasibe’dir. Aslen Sivaslı olan Yusuf Aktaş aynı zamanda Cem Yılmaz ile akrabadır. Yay burcu olan ünlü youtuber, ilköğretimi Ahmet Kabaklı Okulunda okurken Fatih Sultan Mehmet İlköğretime nakil olmuş ve ilköğretimi orada tamamlamıştır. Daha sonra Bahçeşehir İMKB Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine yazılmıştır. Ancak oradan da mezun olmadan Başakşehir Lisesi’ne geçiş yapmış son olarak oradan da ayrılarak açıköğretim lisesini tamamlamıştır.

Yaşantısını İstanbul Bağcılar’da sürdürmekte olan Yusuf Aktaş, radyo ve televizyon programcılığı okumaktadır. Sosyal medya uygulaması olan Scorp’ta çekmiş olduğu videolar ile bir anda sosyal medyanın en çok takip edilen ve dikkatleri üzerine çeken fenomeni olmayı başarmıştır. Günümüzde Youtube video sitesinde yayınladığı videolar takipçileri tarafından oldukça beğeni ile izlenmektedir. Ve her geçen gün dahada başarılı hale gelmektedir.

Sosyal medya dışında ünlü oyuncular ilede arası oldukça iyidir. Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte Sie Liegt in Meinen Armen şarkısını söylemiş ve büyük beğeni kazanmıştır. Özellikle Biziz ve Voyovoy şarkıları ile ciddi bir mesafe katetmiştir. Ayrıca 2018 yılında dünyanın en iyi aktörlerinden Dwayne Johnson ile bir araya gelmiştir. Bu video Yusuf Aktaş’ın özellikle sosyal medya’da ne kadar önemli bir isim olduğunu da gözler önüne sermiştir. Dwayne Johnson ve The Rock ile Hong Kong’ta görüşmüştür.

Youtube üzerinden yayınlanmış olan videolarının her biri milyonlarca izlenme başarısı elde etmiştir. Derdim olsun klibinde ise; Klibinin Muhsin Yazıcoğlu‘nun ölümüyle benzetilmesi hakkında da konuşan Reynmen, “Şarkının ya da klibin herhangi bir siyasi tarafa mal edilmesini istemiyorum. O yüzden Allah bilir diyerek geçelim.” açıklamasında bulundu.

Yusuf Aktaş Derdim Olsun klibi

Yusuf Aktaş Fotoğrafları

Yusuf Aktaş hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu