Tuğçe Işınsu kimdir

Ad Soyad: Tuğçe Işınsu Doğum Tarihi: 13 Ocak 1977 Nereli: İstanbul Meslekler: Ölüm Tarihi: --

Tuğçe Işınsu kimdir, Spiritüel Yaşam Danışmanı

Tuğçe Işınsu, 13 Ocak 1977 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Liseyi FMV Özel Işık Lisesi’nde okuyarak mezun oldu. İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü bitirdi.

Ardından iş hayatına atılarak; öğretmenlik, reklam yazarlığı, bilgi destek, yaratıcı yönetmenlik gibi işlerde 11 yıl çalıştı .

Son olarak asıl ilgi alanı olan Spiritüel Yaşam Danışmanlığı yapmaya başladı. Kehanet Sanatları, Simge Bilim, Havas ve Melek Enerjisi konularında özel eğitim aldı. Bunun yanı sıra Tarot Yorumculuğu Su, trans, otomatik yazı kehanet sanatları, İsim analizi, Rüya yorumculuğu, Tılsımlar, Angel Touch- Melek Terapisi, Şifalı taşlar konularında hizmet vermeye başladı.

Tuğçe Işınsu, 2009 yılından beri kendi alanları ile ilgili tv programları hazırlayıp sunmaktadır. Halen pozitif yaşam önerileri ve koçluk üzerine gerçekleştirdiği programı “yeni hayat”a devam etmektedir.

2011 Şubat ayında, TOBB ETÜ “yılın yaşam danışmanı” ödülünü aldı.

Kitapları :
Biz Tatlı Cadılar
Onu Baştan Çıkar
Aşk Ve Cazibe Akademisi
Melekler Ve Dünyanın Kurtuluşu
Onu Kendine Aşık Et
Aşk Kartları

İlgili Makaleler

Tuğçe Işınsu hakkında ziyaretçi yorumları

Bir Yorum

  1. Mehaba
    Sizi kuzenimin kızı tarafından tanıdım ol der olur kitabınızı aldım ve okumaktayım bereket,huzur, mutluluk için yazdığınız şeyleri yapmaya çalışıyorum ben bodrumda oturuyorum buraya geleceğinizi duydum sizinle tanışmak dertleşmek isterim bana telefon numaranızı yollarsanız göruşuruz ışığınız bol olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu