En Güncel Biyografi Sitesi, 23 Kasım 2017
Beğen 0

Murat Erat kimdir

  • Ad Soyad: Murat Erat
  • Doğum Tarihi: 1981
  • Nereli: İstanbul
  • Burcu:


  • Meslekler:
  • Ölüm Tarihi: --

Murat Erat kimdir, Asortie Mobilya ve Dekorasyon Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Türkiye’nin genç işadamları listesinde yer alan Murat ERAT, 1981 İstanbul doğumlu. İlk ve ortaöğrenimini İstanbul’da tamamlayan Murat ERAT, Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Erciyes Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu.

Sermaye Piyasası ve Borsa alanında uzmanlaşan Murat ERAT, bazı şirketlere yöneticilik yaptıktan sonra, kendi işini kurdu. Lüks mobilya ve lüks dekorasyon konusunda hizmet veren ve kısa sürede Türkiye’nin en önemli mobilya markaları arasına giren Asortie markasını oluşturdu. Şu an Sırbistan ve Dubai‘de mağaza açan Murat ERAT, birkaç ay sonra ise İspanya‘da mobilya mağazası açıyor. Böylece Asortie markasına, mobilya sektörünün lokomotif ülkelerinden biri olan İspanya‘da doğrudan mağaza açan ilk Türk markası olma özelliği kazandıracak.

Şuan Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş ile gerek Türkiye’de gerekse ihracat yaptığı 32 farklı ülkede üst gelir grubu kişilerin evlerini ve ofislerini dekore ediyor. Farklı alanlarda yatırım yapmak isteyen Murat ERAT, sanat, lojistik ve medya sektöründe de birtakım yatırımları ile dikkat çekiyor.

Genç kuşakların girişimci ruhlarını ön plana çıkarmalarında farklı etkinlikler düzenleyen ve gençleri iş kurmaya yönlendiren Murat ERAT, Türkiye’nin en önemli gücünün gençlik olduğu kanısında.

Koç burcu erkeğinin tipik özelliklerini taşıyan Murat ERAT, evli ve bir kız babasıdır.

Murat Erat kimdir

Etiketler

Murat Erat kimdir biyografisi toplam 1.156 kez okundu. Bugün ise 0 kez okundu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz