Murat Erat kimdir

Ad Soyad: Murat Erat Doğum Tarihi: 1981 Nereli: İstanbul Meslekler: Ölüm Tarihi: --

Murat Erat kimdir, Asortie Mobilya ve Dekorasyon Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Türkiye’nin genç işadamları listesinde yer alan Murat ERAT, 1981 İstanbul doğumlu. İlk ve ortaöğrenimini İstanbul’da tamamlayan Murat ERAT, Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Erciyes Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu.

Sermaye Piyasası ve Borsa alanında uzmanlaşan Murat ERAT, bazı şirketlere yöneticilik yaptıktan sonra, kendi işini kurdu. Lüks mobilya ve lüks dekorasyon konusunda hizmet veren ve kısa sürede Türkiye’nin en önemli mobilya markaları arasına giren Asortie markasını oluşturdu. Şu an Sırbistan ve Dubai‘de mağaza açan Murat ERAT, birkaç ay sonra ise İspanya‘da mobilya mağazası açıyor. Böylece Asortie markasına, mobilya sektörünün lokomotif ülkelerinden biri olan İspanya‘da doğrudan mağaza açan ilk Türk markası olma özelliği kazandıracak.

Şuan Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş ile gerek Türkiye’de gerekse ihracat yaptığı 32 farklı ülkede üst gelir grubu kişilerin evlerini ve ofislerini dekore ediyor. Farklı alanlarda yatırım yapmak isteyen Murat ERAT, sanat, lojistik ve medya sektöründe de birtakım yatırımları ile dikkat çekiyor.

Genç kuşakların girişimci ruhlarını ön plana çıkarmalarında farklı etkinlikler düzenleyen ve gençleri iş kurmaya yönlendiren Murat ERAT, Türkiye’nin en önemli gücünün gençlik olduğu kanısında.

Koç burcu erkeğinin tipik özelliklerini taşıyan Murat ERAT, evli ve bir kız babasıdır.

İlgili Makaleler

Murat Erat hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu