En Güncel Biyografi Sitesi, 17 Ocak 2018
Beğen 2

Kate Upton kimdir

  • Ad Soyad: Kate Upton
  • Nereli: Michigan, Amerika
  • Burcu:


  • Meslekler:
  • Ölüm Tarihi: --

Kate Upton kimdir, Kate Upton, tam adı Katherine Elizabeth Upton’dur. 10 Haziran 1992 tarihinde Amerika’da St Joseph, Michigan’da doğdu. Üç kardeşi vardır.

Çocukluğu Florida Melbourne’da büyüyerek geçirmiştir. İyi bir At binicisi olan Upton’un Binicilik yarışmalarında dereceleri bulunmaktadır. Kate Upton Şimdiki modellik hayatından önce 12-18 yaşları arasında at biniciliğine tutkundu ve beş dünya şampiyonluğu kazandı.

Sports Illustrated dergisinin bikini özel sayısına verdiği pozlar sayesinde yıldızı parlayan Kate Upton, iç çamaşırı üreticilerinin yeni gözdesi.

Kate Upton 2008 yılında Miami’de Elite Model Management yarışmasına katıldı, oldukça dikkat çekti ve 2008 yılında, New York’lu ünlü IMG Model ajansı ile anlaşma imzalamıştır. Daha sonra New York’a taşınan Upton ilk modelliğini Dooney&Bourke çanta markasının yüzü olarak yapmıştır. 2010-2011 Sports Illustrated Swimsuit Issue kapağına çıkarak ‘Yılın Çaylağı’ seçilmiştir. O zamandan bu yana Beach Bunny mayo ve Victoria Secret için modellik yapmaya başlamıştır. Ayrıca Haziran 2011’de Esquire dergisi tarafından “Yazın Kadını” seçilmiştir.

Filmleri :
2011 -Tower Heist
2012 – The Three Stooges

Kate Upton kimdir

Etiketler

Kate Upton kimdir biyografisi toplam 3.258 kez okundu. Bugün ise 1 kez okundu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz