Jessica May kimdir

Ad Soyad: Jessica May Doğum Tarihi: 05 Aralık 1993 Nereli: Brezilya Meslekler: , Ölüm Tarihi: --

Jessica May kimdir, Başrollerinde Tolga Mendi ile beraber oynadığı “Yeni Gelin” adlı dizide Bella karakterini canlandırmaktadır.

Jessica May, 5 Aralık 1993 tarihinde Paranacity, Paraná, Brezilya‘da doğmuştur. Tam adı Jessica May Drociunas’dır. Annesi öğretmen, babası ise çiftçidir.

Lise eğitimini Brezilya‘da tamamladıktan sonra Üniversitede Biyolojik Bilimler Bölümü’nü kazanmasına rağmen oyunculuk kariyerine devam etmeye karar vermiş ve farklı reklam filmlerinde uzun süre görev aldıktan sonra Türkiye‘deki Yeni Gelin projesiyle televizyon dizisine başlamıştır.

2010 yılında Türkiye’ye gelen Jessica May, birkaç reklam filminde oynadıktan sonra Brezilya‘ya geri döndü. Daha sonra dizi teklifi alıp yeniden Türkiye’ye dönen Jessica May, 2011 yılından beri İstanbul, Beşiktaş’da ikamet etmektedir. Kitap okumak ve ata binmeyi seven Jessica, 1.75 boyunda, yeşil gözlüdür.

Jessica May, fotoğrafçı Hüseyin Kara ile beraberdir. 2018 yılının Temmuz ayında evlenmeyi planlamışlardır.

2017 yılında Show TV‘de yayın hayatına başlayan ve başrollerinde Tolga Mendi ile beraber oynadığı “Yeni Gelin” adlı dizide Bella karakteriyle izleyicilerinin karşısına çıkmıştır. Dizide Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Ümit Yesin ile beraber oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
2017 – 2018 – Yeni Gelin (Bella Öztürk Bozok) (TV Dizisi)

İlgili Makaleler

Jessica May hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu