Gülşah Yılmaz kimdir

Ad Soyad: Gülşah Yılmaz Doğum Tarihi: 1983 Nereli: Meslekler: , Ölüm Tarihi: --

Gülşah Yılmaz kimdir, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Gülşah Yılmaz, 1983 yılında İstanbul‘da doğmuştur. Tam adı Serpil Gülşah Yılmaz’dır. Güzel sanatlar Akademisi mezunudur.

Oryantal dans etmeyi çok seven Serpil oryantal dansta Türkiye derecesi olduğunu belirtmiştir.

Modayı yakından takip eden, asıl mesleği modacı ve styling olan Gülşah Yılmaz, gayrimenkul işiyle uğraşmaktadır. Ondan önce Mağazaların marka vitrinlerini tasarlayıp yapmakta idi ancak ekonomik kriz yüzünden işine ara vermek zorunda kalmış.

Gülşah Yılmaz, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez‘in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Gülşah Yılmaz, Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Tali ile yarışacak.

İlgili Makaleler

Gülşah Yılmaz hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu