Gülay Özdem kimdir

Ad Soyad: Gülay Özdem Doğum Tarihi: 15 Mayıs 1977 Nereli: İstanbul Meslekler: Ölüm Tarihi: --

Gülay Özdem kimdir, Gülay Özdem, 15 Mayıs 1977 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur.

9 Eylül Üniversitesinde Makine Mühendisliği bölümünde okudu ancak bitiremedi. Üniversite öğrencisi olduğu yıllarda İzmir‘de yerel bir radyoda çalıştı. Daha sonra Radyo Mega, Star fm, Radyospor, Radyo Pink ve Best FM gibi popüler radyolarda haber spikerliği yaptı.

MMC TV ve Tatlıses TV’de şiir programı, Cine5, atv ve tv8’de yarışma programı, Kanal 24’de “Sesler Yüzler Mekanlar” programı ve Moderatör Haberleri’ni sundu.

Daha sonra 2009 Nisan ayı başlarında başladığı NTV‘de Gece Bülteni sunma görevine 2010 Ekim ayının sonuna kadar devam etti.

2010 Kasım ayının başında HaberTürk TV’de yalnızca iki günlüğüne “1 Gün” programını sundu.

27 Aralık 2010 ve 1 Nisan 2011 tarihleri arasında, TRT Haber’de hafta içi her gün saat 10’daki haber bülteninin hemen ardından yayımlanan “10’dan Sonra” adlı programda görev aldı.

Gülay Özdem, 2011 nisan ayı başlarında A Haber’e transfer oldu, bu kanalda nisan ayından eylül ayının sonlarına kadar A4 Gece Kuşağı’nın sunuculuğunu yaptı. 2011 Eylül ayı sonlarında “Uykusuz Her Gece” adlı programlarında 2012 Ocak ayı sonuna kadar çalıştı.

2012 Temmuz ayında FOX ekranlarında “Fox Gece” adlı programı sunmaya başladı. 15 Kasım 2012 tarihinde Fox TV’den kendi isteğiyle istifa ederek ayrıldı.

Pana Sinema Akademisi’nde oyunculuk dersleri aldı.

Gülay Özdem, bir dönem evlenip boşanmıştır.

İlgili Makaleler

Gülay Özdem hakkında ziyaretçi yorumları

2 Yorum

  1. Çok çok kibar naif ve zarif bir hamfendidir geçen gün rüyamda gördüm allah sahibine bagışlasın

  2. Tesadüfen CNN Türk de sabah haberleri sunarken gördüm. Çok güzel, doğal bir haber sunuyor. Her gün izlemeye devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu