Gizem Güler kimdir

Ad Soyad: Gizem Güler Doğum Tarihi: 12 Eylül 1989 Nereli: Nazilli, Aydın Meslekler: Ölüm Tarihi: --

Gizem Güler kimdir, Gizem Güler, 12 Eylül 1989 tarihinde Aydın, Nazilli’de doğmuştur. Muğla Üniversitesi Beden Egitimi Spor Yüksek Okulu mezunudur. 11 yaşında spora başlayan Gizem Güler basketbol, yüzme tenis gibi spor dallarıyla hala ilgilenmektedir. Kuşadası‘nda yaşamaktadır.

170 cm boyunda ve 57 kilo olan Gizem Güler, modellik yapmaktadır. Ayrıca Medcezir ve Kocamın Ailesi dizilerinde de rol almıştır. 2 sene pilates eğitmenliği yaptı.

2009 yılında Asuman Krause‘nin sunuculuğu ile çekimleri Arjantin‘de yapılan “Wipe Out” yarışmasına katıldı.

Gizem Güler, 2013 yılında Medcezir dizisinde canlandırdığı Sibel karakteri ile 3 dakikalık kısa bir rolü de olsa Çağatay Ulusoy ile bir sahnesi vardır. 2014 yılında “Kocamın Ailesi” dizisinde de rol almıştır.

2014 yılında “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı.

Sunuculuğunu Öykü Serter‘in üstlendiği, jüri üyeliğini Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert ve Uğurkan Erez‘in yaptığı “Bu Tarz Benim” adlı yarışmada Ayşenur Balcı, Aycan Nurcan Şencan, Ayşegül Melisa Doğan, Buse Doğanay, Esra Özüver, Gizem Kayaalp, Melek Balkan, Nur Bozar, Özlem Özden, Roza Şake, Sara Ayşem Koçoğlu, Tuğçe Ergişi, Meltem Keklik ile yarıştı.

Filmleri ve Dizileri :
2013 – Medcezir
2014 – Kocamın Ailesi

İlgili Makaleler

Gizem Güler hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu