Gamze Aksu kimdir

Ad Soyad: Gamze Aksu Doğum Tarihi: 1988 Nereli: İzmir Meslekler: Ölüm Tarihi: --

Gamze Aksu kimdir, “Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

Gamze Aksu, 1988 yılında İzmir‘de doğmuştur. Tam adı Firuze Gamze Aksu’dur. 14 yıl jimnastik sporu ile uğraşan Gamze Aksu, 3 yaşında iken artistik jimnastik ile tanışmıştır. Ayrıca Kule Atlama sporu yapmıştır. Üniversitede Modern Dans Bölümünde eğitim hayatına devam ederken sakatlanma yaşayınca Opera Bölümüne geçiş yaparak eğitimini sürdürmüştür.

İzmir’de Paprika isimli grubu kuran Gamze Aksu bu grupta uzk şarkılarını seslendirmiştir. İstanbul ve İzmir’de sahil kesimlerinde konserler vermiştir. 2 Yıl Doğan Yaycı İzmir Devlet Tiyatrosunda ve 3 Ay Ümit Çırak‘dan oyunculuk dersleri almıştır.

2013 yılında Gülse Birsel, Beyazıt Öztürk, Gupse Özay, Sarp Apak, Hasibe Eren, Altan Erkekli gibi oyuncuların yer aldığı Yalan Dünya dizioyunculuk hayatına başlamış ve kliplerde ve reklamlarda rol almıştır.

Gamze Aksu, 2014 yılında yönetmenliğini Togan Gökbakar‘ın yaptığı ve başrolünde Şahan Gökbakar‘ın oynadığı “Recep İvedik 4” filminde Ebru karakterini canlandırmıştır.

17 Ekim 2016 tarihinden itibaren İstanbul Bebek’teki Catz’de şarkıcı olarak sahne aldı. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine konuk oyuncu olarak katıldı.

Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

10 Şubat 2018 tarihinde Acun Ilıcalı‘nın Tv8 kanalında başlayacak olan “Survivor 2018 All Star” yarışmasında ünlüler kadrosunda Adem Kılıçcı, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan olacak.

Survivor 2018 All Star” yarışmasında gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus olacak.

Gamze Aksu, 20 Şubat 1988 tarihinde doktor raporuyla Gamze Aksu‘nun Survivor’a devam edemeyeceği açıklandı ve aynı gün yapılan ilk eleme gecesinde Marcus elenerek adadan ayrıldı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2016 – Muhteşem Yüzyıl: Kösem 2. Sezon (Hatice Muazzez Sultan) (TV Dizisi)
2015 – Şeytan-ı Racim 2: İfrit (Aslı) (Sinema Filmi)
2014 – Recep İvedik 4 (Ebru)(Sinema Filmi)
2013 – Yalan Dünya – 68, 69, 70 bölümler (Konuk oyuncu) (TV Dizisi)

İlgili Makaleler

Gamze Aksu hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu