Ezgi Avcı kimdir

Ad Soyad: Ezgi Avcı Doğum Tarihi: 1992 Nereli: istanbul Meslekler: Ölüm Tarihi: --

Ezgi Avcı kimdir, Survivor 2016 yarışmacısı oldu.

Ezgi Avcı, 1992 yılında istanbul’da doğmuştur. Profesyonel voleybolcu olan Ezgi Avcı liseyi bitirdikten sonra voleybol sayesinde kazandığı bir burs ile Amerika, Florida’da bir üniversitede işletme üzerine okudu. Dokuz yıl Eczacıbaşı’nda voleybol oynadı.

1,79 boyunda olan Ezgi Avcı, 2013 yılında yapılan güzellik yarışmasında Miss Turkey 3. Güzeli seçildi. Daha sonra Filipinler‘e giderek Türkiye’yi temsil etti.

7 Şubat 2016 tarihinde başlayacak olan “Survivor 2016” yarışmasına Ezgi Avcı da Ünlüler takımında katılacak.

7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak olan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı‘nın yapacağı “Survivor 2016” yarışması gönüllüler takımında; Aylin Şallı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü, Zafer Mete yarışacak.

Ünlüler takımında ise: Çağan Atakan Arslan (Soldier), Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Serkan Ercan (Ütopya), Tuğba Özay, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Seda Tetik yarışacaktır.

Ünlüler Takımında yer alan Serkan Ercan (Ütopya) dokunulmazlık o. MR çekilmesi için hastaneye gönderildikten sonra ayağında meydana gelen sakatlık nedeniyle doktor raporu ile 14 Şubat 2016 tarihinde yarışmaya veda etti.

Serkan Ercan’ın sakatlanması sonrası Survivor yarışmacı adaylarından Spartalı Mehmet Ünlüler Takımına Serkan’ın yerine dahil oldu. 14 Şubat 2016 tarihinde yapılan Dokunulmazlık Oyununu kazanan Ünlüler Takımı tek yarışmacı adayı kalan Yağmur Özdemir‘i de takımlarına kattı.

Tv8 kanalında Magazin 8 programının sunuculuğunu yaptı. Özel gece sunumları, şirketlerin bayi toplantılarının sunumlarında yer almaya başladı.

Eylül 2016 ayında başlayan ve Cengiz Abazoğlu ile birlikte Tv8 kanalında moda yarışması “Ne Giysem Yakışır” adlı programda sunuculuk yaptı. Program Kasım 2016 ayında bitti.

28 Ekim 2016 tarihinde başrollerinde Barış Arduç ve Elçin Sangu‘nun oynadığı Kiralık Aşk dizisinin kadrosuna katıldı.

Filmleri ve Dizileri :
2016 – Kiralık Aşk (Işıl) (Tv Dizisi)

İlgili Makaleler

Ezgi Avcı hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu