Elif Ece Uzun kimdir

Ad Soyad: Elif Ece Uzun Doğum Tarihi: 05 Ağustos 1983 Nereli: Bolu Meslekler: Ölüm Tarihi: --

Elif Ece Uzun kimdir, 2016 İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasına katıldı.

Elif Ece Uzun, 5 Ağustos 1983 tarihinde Bolu‘da doğmuştur. Annesi Gürcistan-Batum’lu, babası aslen Rize, Çayeli’lidir. Adapazarında büyüdü. İlkokul ve ortaokulun bir kısmını Adapazarı’nda okudu. Sonra ortaokulun kalan kısmını İzmit‘te okudu. Turizm Meslek Lisesine İzmit’te devam ederken yerel televizyonlarda programlar yapmaya başlamıştır.

15 yaşında Best Model yarışmasına katılarak modelliğe başladı. 1 yıl sonra Ertan Kayıtkent ve Fevziye Çamel defilesine çıktı. Bu defilenin ardından Bebek lakabı kendisine takıldı.

Elif Ece Uzun, 2003 yılında bir yıl boyunca iletişim sanatları akademisinde, iletişim sanatları üzerine eğitim aldı. Serap Ezgü, Levent Bitecik ve Gökhan Telkenar gibi hocalardan ders aldığı süreç biter bitmez Şafak Sezer ile Star Tv de bir show programı sunmaya başladı. Sonra kanal 1’de Necmi Yapıcı ile şaka ve eğlence programı sundu. Çarkıfelek programında yer aldı. Sinan Çetin‘in okulu Plato’da oyunculuk eğitimi aldı.

2015 yılında Mısır’a giderek dalış ve yüzme sertifikası almai.

Elif Ece Uzun, iş adamı Ercan Torunoğulları ile nişanlandı. 1 Haziran 2014 tarihinde evleneceklerdi ancak araya ayrılık girdi.

2016 yılında 1 Ocak akşamı TV 8 ekranlarında başlayacak olan İşte Benim Stilim Ünlüler yarışmasına katıldı. Yine Öykü Serter‘in sunuculuğunu yapacağı yarışmada jüri koltuğunda ise İvana Sert, Hakan Akkaya, Neslihan Yargıcı ve Uğurkan Erez olacak. Yarışmacılar ise Aslızen, Berna Öztürk, Elif Ece Uzun, Esra Balamir, Esra Sönmezer, Gizem Özdilli, Hatice Çarpar, İnci Pars, Neslihan Önder, Nil Karataş, Pelin Suade, Sevil Uyar, Simge Tertemiz, Tuğçe Özbudak, Yasemin Öztürk, Yeşim Erçetin olacaktır.

Filmleri ve Dizileri :
2012 – N’apcaz Şimdi? (Hemşire)(Sinema Filmi)2012
2010 – Gecekondu (Kendisi)(Tv Programı)
2008 – Görev Kıbrıs (Elif)(Sinema Filmi)
2005 – Aşk Her Yaşta (Tv. Dizisi)
1998 – Yeşil Elma (Kendisi)(Tv Programı)

Tüm Elif Ece Uzun resimleri

Elif Ece Uzun kimdir
Elif Ece Uzun kimdir
Elif Ece Uzun kimdir
Elif Ece Uzun kimdir
Elif Ece Uzun kimdir
Elif Ece Uzun kimdir

İlgili Makaleler

Elif Ece Uzun hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu