Ecem Karaağaç kimdir

Ad Soyad: Ecem Karaağaç Doğum Tarihi: 14 Temmuz 1991 Nereli: Bursa Meslekler: , Ölüm Tarihi: --

Ecem Karaağaç kimdir, “Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

Ecem Karaağaç, 14 Temmuz 1991 tarihinde Bursa‘da doğmuştur. Annesi Mine Mater Karaağaç, babası ise Cengiz Karaağaç’tır. Lise 3. sınıfta eğitimi için Amerika‘ya gitti. Dönüşünde İzmir‘deki Yaşar Üniversitesi‘nin Mimarlık Fakültesi bölümünden mimar olarak mezun oldu.

6 yıl lisanslı olarak basketbol oynayan Ecem Ktüm spor dallarıyla ilgileniyor. Bunların arasında okçuluk, binicilik, rüzgar sörfü, kayak ve futbol da yer alıyor.

Ecem Karaağaç, 2016 yılında Tv8 ekranlarında yayınlanan ve Ramazan Kalyoncu, Serenay Satıroğlu, Berna Kes, Orhun Öztürk, Samet Sarıkuş, Berna Keklikler ile Erdi Ünver‘inde yarıştığı Göz6 Yarışmasına katıldı. Ecem Karaağaç Göz6 evinde finale kalmayı başaran 3 kızdan biri oldu.

Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

10 Şubat 2018 tarihinde Acun Ilıcalı‘nın Tv8 kanalında başlayacak olan “Survivor 2018 All Star” yarışmasında ünlüler kadrosunda Adem Kılıçcı, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan olacak.

Survivor 2018 All Star” yarışmasında gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus olacak.

İlgili Makaleler

Ecem Karaağaç hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu