En Güncel Biyografi Sitesi, 11 Temmuz 2018

Duygu Demirdağ kimdir

  • Ad Soyad: Duygu Demirdağ
  • Nereli: Bursa
  • Burcu:


  • Meslekler:
  • Ölüm Tarihi: --

Duygu Demirdağ kimdir, CNN Türk’te, Hafta Sonu Ana Haber Bülteni’ni sunmaktadır.

Duygu Demirdağ, 1987 yılında, Bursa‘da doğmuştur. Bursa, Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden 2008 yılında mezun oldu.

Duygu Demirdağ, 2010 yılında CNN Türk Haber merkezine katıldı. 3 yıl boyunca muhabir olarak Gezi Parkı Protestoları, Van Depremi, Yunanistan ekonomik krizi gibi toplumsal olayları takip etti. CNN TÜRK’te hafta içi bültenlerini ve Hafta Sonu Ana Haber bültenini sunuyor.

Toplumun henüz haberdar olmadığı insan hikâyelerinin peşine düştü. “Türkiye’nin Enerji Haritası”, “İmkansız Vakit Alır”, “Yeni Muhafazakarlar” gibi haber dosyaları hazırladı.

İspanya, Universidad de Salamanca’da “İspanyol ve Latin Amerika Sineması” ile “Avrupa Birliği Ekonomi ve Politikası” alanlarında eğitim aldı. İspanyolca’ya hayran ve sadık kaldı. İngiltere, Middlesex University’de “Medya ve İletişim Yönetimi” alanında yüksek lisans yaptı.

Televizyonculuğa, Uludağ Üniversitesi öğrencisiyken, Bursa’da yayın yapan Line TV’de program yapımcısı ve spiker olarak başladı. 3 yıl boyunca hafta sonu ana haber bültenini sundu. “Bu Gece” isimli gece bülteninin editörlüğünü ve sunuculuğunu üstlendi. Adını Tornatore’nin efsane filmi “Stanno Tusanat programı Herkesin Keyfi Yerinde’nin yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı. Koşuyor, biyografi kitapları yazıyor, piyano çalıyor, iyi bir anlatıcı olmak istiyor, çocukları çok seviyor, yine koşuyor. İngilizce ve İspanyolca biliyor.

Duygu Demirdağ kimdir

Etiketler

Duygu Demirdağ kimdir biyografisi toplam 1.410 kez okundu. Bugün ise 0 kez okundu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.