En Güncel Biyografi Sitesi, 15 Ağustos 2018

Denisa kimdir

  • Ad Soyad: Denisa
  • Nereli: İzmir
  • Burcu:


  • Meslekler:
  • Ölüm Tarihi: --

Denisa kimdir, Survivor 2017 yarışmasına katıldı.

Denisa, 24 Mart 1992 tarihinde İzmir‘de doğmuştur. Tam adı Denisa Gültekin’dir. İzmir Güzelbahçe 60.yıl Anadolu Lisesinden mezun oldu. 56 kiloda ve 1.68 boyunda ve vücut geliştirme alanında Milli sporcu olan Denisa Gültekin, Türkiye Bikini Fitness dalında 3 kez şampiyon oldu.

Denisa’nın YouTube ve Vine’da hamleri vardır.

21 Ocak 2017 tarihinde Dominik’de Acun Ilıcalı‘nın sunumu ile Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Survivor 2017 yarışmasına katıldı.

Survivor 2017 yarışmasında ünlüler takımında İlhan Mansız, Furkan Kızılay, Serhat Akın, Seda Demir, Berna Öztürk, Tarık Mengüç, Çılgın Sedat, Sema Apak, Pınar Saka, Adem Kılıçcı, Şahika Ercümen, Sabriye Şengül, Fatih Hürkan olacak.

Survivor 2017 yarışmasında gönüllüler takımında Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer, Berna Keklikler, Erdi Ünver, Anıl Karakurt, Sadin Bakır, Yiğit İzik olacak.

Adadaki yılanlardan korkmadığını söyleyen Denisa zaten kendi evinde de yılan ve bir bukalemun besliyormuş. Bir klipte de rol alan Denisa Gültekin vücut geliştirme sporunda derece sahibi. Türkiye’yi bu alanda uluslararası yarışmalarda temsil eden Denisa Gültekin, sıradışı hayvanlara da meraklı.

Denisa 7 Şubat 2017 tarihinde yapılan eleme konseyinde yapılan oylama sonrasında elendi.

Denisa kimdir

Etiketler

Denisa kimdir biyografisi toplam 108 kez okundu. Bugün ise 0 kez okundu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.