En Güncel Biyografi Sitesi, 16 Aralık 2017
Beğen 0

Çağla Yıldırım kimdir

  • Ad Soyad: Çağla Yıldırım
  • Nereli: İzmir
  • Burcu:


  • Meslekler: ,
  • Ölüm Tarihi: --

Çağla Yıldırım kimdir, 2. sezon Show TV Bu Tarz Benim yarışmacısı

Çağla Yıldırım, 1993 yılında İzmir‘de doğmuştur. Adriana Lima‘nın gözlerine benzeyen gözleri vardır. Dans etmeyi sevmekte ve masa tenisi ile de ilgilenmektedir.

1.75 boyunda ve 52 kilogram ağırlığında olan Çağla Yıldırım, şarkıcı Yusuf Güney ile birliktedir. “Fatih Harbiye” ve “Güzel ve Çirkin” dizilerinde oynadı, birçok markanın tanıtım mankenliğini yaptı. Yalan söylemek ve karşısındaki insanı kandırmaya çalışmak, bir bayanın kaba konuşması ve sahte arkadaşlıklardan hoşlanmayan Çağla Yıldırım’ın yöndine ait bir film çekmek hayali vardır.

2015 yılında; sunuculuğunu Ebru Akel‘in yaptığı ve Jüri koltuğunda renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, tasarımcı Umut Eker ile stil danışmanı Sibel Arna ve model Chloe Loughnan‘ın oturduğu Show TV 2. sezon “Bu Tarz Benim” yarışmasına yarışmacı olarak katıldı. Diğer yarışmacılar; Aygün Aydın, Buse Akbaşak, Nil Anka, Duygu Harman, Ecem Akkaya, İdil Naz Kaluç, İrem Özcan (Sonja), Lidya Brylova, Müge Ökmen, Nazlı Tepetaş, Öykü Ekinci, Özde Özkan, Serpil Cansız, Serpil Gök olmuştur.

Çağla Yıldırım kimdir

Etiketler

Çağla Yıldırım kimdir biyografisi toplam 764 kez okundu. Bugün ise 0 kez okundu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz