Çağdaş Tahsin Yıldız kimdir

Ad Soyad: Çağdaş Tahsin Yıldız Doğum Tarihi: ?? ?? 1984 Nereli: Bursa Meslekler: Ölüm Tarihi: -- Burcu:

Çağdaş Tahsin Yıldız kimdir, Ütopya yarışmacısı

Çağdaş Tahsin Yıldız, 1984 yılında Bursa‘da doğmuştur. 1.81 boyunda olan Çağdaş Tahsin Yıldız, Bursa’da yaşamakta ve turist rehberliği ile sigortacılık yapmaktadır. Aynı zamanda iyi bir satış uzmanıdır.

2014 yılının Ekim ayında TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Acun Ilıcalı‘nın yeni yarışma programı “Ütopya” adlı yarışmada Çağdaş Tahsin Yıldız; Altar Gültekin, Ahmet Arda Sezen, Gamze Çetinkaya, İnci Melek Bozkaya, Kurretülayn Matur, İnci Satır, Murat Rışvan, Özlem Sezgin, Semih Öztürk, Serkan Ercan (Ütopya), Tezcan Fenerliler, Tuğçe Aksoylu, Tuncay Kes, Türkan Gözcü ile yarışacak.

10 ay sürecek olan Ütopya yarışmasında 15 yarışmacı boş bir ahırın bulunduğu ıssız bir arazide hayvancılık ve tarım yaparak ve kişisel bazı eşyaların verileceği bir kulübede yaşamaya çalışacak. 10 ay boyunca dünya ile bağlantılarını sadece bir telefondan sağlayacaklar. Yüzden fazla kamera ile sürekli olarak izlenecek. Doğal yaşam ortamında 15 yarışmacı bir kulübede kendilerine verilen 2 inek ve 25 tavuk, gerekli kazma kürek gibi ve biraz da tohum ile yaşam savaşı verecekler. Kendiay bir yarışmacı elenecek. Doğal yaşam ortamında sadece elektrik ve suyun, bir de yemek pişirmek için gaz verilecek. Yarışmacıların yanında tek bir kameraman dahi olmayacak. Yarışmacıların tek bağlantıları telefon olacak.

Ekranların en yeni yarışma programı Ütopya‘da alışılagelmiş kuralların hiçbiri olmayacak. Yarışmacılar hep birlikte ahır ile iç içe olan bir evde yaşayacak. Yarışmacıların gaz ihtiyaçları karşılanacak ama bu gazı ısınmada kullanmayacaklar. Araziden odun toplayarak ateş yakıp ısınmaya çalışacaklar. Elektriğin ve suyun da bulunduğu arazide, yarışmacılar için özel banyo ve tuvalet bulunmayacak. Yarışmacılar birçok yarışmanın aksine doğal yaşamla tamamen iç içe olacaklar.

Televizyonun haricinde isteyenler yarışmayı 24 saat boyunca internet üzerinden takip edebilecek.

Çağdaş Tahsin Yıldız hakkında yapılan aramalar

Çağdaş Tahsin Yıldız, Çağdaş Tahsin Yıldız biyografi, Çağdaş Tahsin Yıldız hayatı, Çağdaş Tahsin Yıldız nereli, Çağdaş Tahsin Yıldız kimdir, Çağdaş Tahsin Yıldız eşi, Çağdaş Tahsin Yıldız kaç yaşında, Çağdaş Tahsin Yıldız fotoğrafları

İlgili Makaleler

Çağdaş Tahsin Yıldız hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu