Büşra Eyen Siral kimdir

Ad Soyad: Büşra Eyen Siral Doğum Tarihi: 1986 Nereli: Bulgaristan Meslekler: Ölüm Tarihi: --

Büşra Eyen Siral kimdir, İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı

Büşra Eyen Siral, 1986 yılında Bulgaristan‘da doğmuştur. İstanbul‘da yaşamaktadır. 3 kardeştirler. Anne babası boşanmış olan ve dövmeleri ile dikkat çeken Büşra Eyen Siral, babası ile görüşmüyor.

9 yıldır dans etmekte olan Büşra Eyen Siral, Anadolu Efes ponpon kızlarından biri olarak dans etmektedir. Hobi olarak da fitness yapmaktadır.

İşte Benim Stilim 3. Sezon yarışmacısı olarak 6 Nisan 2015 Pazartesi günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan yarışmaya katıldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Uğurkan Erez‘in kareografilerini yaptığı İşte Benim Stilim isimli yarışma programının sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu olacak.

Nerede nasıl giyilir? En iyi ben bilirim iddiasında bulunan ve günün konsepti ile jürileri etkilemeye çalışan yarışmacılar birinci olmak için mücadele edecek.

Büşra Eyen Siral, Mihriban Akgül, Cerem Güngüz, Didem Ezgi Akın, Duygu Barazi, Elçin Kayadibi, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Neda Poursaeid, Sima Şerafettinova, Sinem Umaş, Şilan Makal, Tümay Tali i

İlgili Makaleler

Büşra Eyen Siral hakkında ziyaretçi yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu