Batuhan Aydar kimdir

Ad Soyad: Batuhan Aydar Doğum Tarihi: 09 Ağustos 1990 Nereli: İstanbul Meslekler: Ölüm Tarihi: --

Batuhan Aydar kimdir, Batuhan Aydar, 9 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Aslen Adana‘lıdır. İlkokulu Turhan Mediha Tansel İlköğretim Okulunda okumuştur. Ortaokulu İstanbul – Maltepe – Adnan Kahveci Ortaokulunda tamamladı. Liseye ise Suadiye Hacı Mustafa Tarman Lisesi’nde devam edip mezun olmuştur.

Eğitim hayatına Açık Öğretimde Kamu Yönetimi bölümünde devam etmektedir.

Daha küçük bir çocukken Barış Manço‘nun sunduğu “7’den 77’ye” adlı programına çıktı. 1994 yılında Demet Sağıroğlu‘nun “Arnavut Kaldırımı” adlı şarkısının klibinde ve “Aşk Perisi” klibinde oynadı. 1 yaşındayken ACE Reklam filminde rol almıştır.

1997 yılında baş rollerinde Evrim Solmaz‘ın oynadığı “İlişkiler” adlı dizide ve 1999 yılı Ayşecik dizisi ile 1999 yılında baş rollerinde Seda Sayan ve Güven Kıraç‘ın oynadığı “Evimiz Olacak mı?” adlı dizide rol aldı.

2013 yılında SamanYolu Tv’de yayınlanan “Ötesiz İnsanlar” dizisinde başrolü üstlenerek Teğmen Deniz rolünü canlandırmaktadır. Ergül Miray Şahin, Naşit Özcan, Hüseyin Köroğlu ile birlikte oynamıştır.

Filmleri ve Dizileri :
2013 – Ötesiz İnsanlar (dizi)
1999 – Evimiz Olacak mı?
1999 – Ayşecik
1997 – İlişkiler

İlgili Makaleler

Batuhan Aydar hakkında ziyaretçi yorumları

Bir Yorum

  1. batuhan aydarin ensevdiyim dizisi otesiz insanlar cok guze rol oyamisti istiyorumki yine samanyolutv de yine ergul miray sahinle oynsain cunku ikiside iyi oynuyolar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu