En Güncel Biyografi Sitesi, 24 Ocak 2018
Beğen 0

Arsel Şentürk kimdir

  • Ad Soyad: Arsel Şentürk
  • Nereli: Fransa
  • Burcu:


  • Meslekler:
  • Ölüm Tarihi: --

Arsel Şentürk kimdir, 28 Kasım 2015 tarihinde StarTv‘de başlayan Big Brother yarışmasına katıldı.

Arsel Şentürk, 3 Mart 1988 tarihinde Fransa‘da Paris‘de doğmuştur. İstanbul‘da yaşamaktadır. 3 kardeşin en küçüğüdür. İstanbul Kültür Üniversitesi‘nin İşletme bölümünden mezun olmuştur. Arnavut asıllıdır ve aile şirketlerinde yöneticilik yapmaktadır.

En büyük hobisinin araba kullanmak olduğunu ifade eden Arsel Şentürk, asla emir almayı sevmiyor. Hız merakı yüzünden sık sık da araba kazası yapıyor. Son kazasını Big Brother yarışmasına katılmadan az önce yaptığından kolu alçılıdır. Kendisi ‘Bela Çocuk’ olarak tanımlıyor. Sarı kıvırcık saçlarına jölesini sürmeden güne başlamıyor.

Arsel Şentürk, 28 Kasım 2015 tarihinde StarTv‘de başlayan Big Brother yarışmasına katıldı.

100 gün devam edecek olan Big Brother 8 kadın ve 8 erkek yarışmacının katılımı ile 28 Kasım 2015 tarihinde StarTv‘de başladı. Asuman Krause‘nin sunuculuğunu yaptığı yarışmada, Alphan Yuvalı, Arsel Şentürk, Çağla Çoban, Demir Kırılmaz, Funda Güven, Gökçen Yurt, Gülşen Dinçer, Hüseyin Kantarcı, İdil Naz Kaluç, Oktay Yavuzarslan, Onur Aydemir, Rezan Denizmen, Seda Gümüşçü, Sinan Aydemir, Tuğra Özer, Yasin Özegemen yarışacaktır.

Arsel Şentürk kimdir

Etiketler

Arsel Şentürk kimdir biyografisi toplam 529 kez okundu. Bugün ise 1 kez okundu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz