En Güncel Biyografi Sitesi, 16 Aralık 2017
Beğen 0

Ana Beatriz Barros kimdir

  • Ad Soyad: Ana Beatriz Barros
  • Nereli:
  • Burcu:


  • Meslekler:
  • Ölüm Tarihi: --

Ana Beatriz Barros kimdir, Brezilyalı Top model

Ana Beatriz Barros, 29 Mayıs 1982 tarihinde Brezilya‘da Itabira şehrinde Sônia ve Reinato çiftinin kızı olarak doğmuştur. Patricia ve Maria Luisa adlarında iki ablası vardır. Ana Beatriz Barros ailesi ile birlikte Brezilya’nın Rio de Janeiro şehrine taşındı.

Ana Beatriz Barros, bir gün tatilde Rio de Janeiro‘da plajda iken Elite Model Management’ın yöneticisi tarafından tesadüfen görüldükten sonra ve onun teşviki ile 1996 yılında Elite Model yarışmasına katıldı ve yarışmayı kazandı. Bu vesile ile daha 14 yaşında iken annesi ile New York‘a taşındı. Daha sonra da Guess markası ile Millennium kampanyası için bir anlaşma imzalayarak modellik hayatına başlamış oldu.

Ana Beatriz Barros, Christian Dior, Armani, Oakley, L’Oréal, Diesel, Victoria’s Secret, ADL+ gibi markalar için modellik yaptı.

Ayak bileğinde ay-yıldız dövmesi olan Ana Beatriz Barros, 14 yaşından itibaren New York‘ta yaşamaktadır.

Ana Beatriz Barros, 2012 yılında Türkiye‘ye Fashion Week’te Cengiz Abazoğlu‘nun ADL markasının tanıtımı için geldi. 2015 yılının Mart ayında yüzü olduğu Intimissimi’nin çekimleri için İstanbul‘a tekrar geldi.

Ana Beatriz Barros, Mısırlı sanat simsarı Hillel Nahmad ile nişanlıdır.

Ana Beatriz Barros kimdir

Etiketler

Ana Beatriz Barros kimdir biyografisi toplam 678 kez okundu. Bugün ise 0 kez okundu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz